Polecana taksówka 

Najlepszym środkiem transportu na lotnisku albo na imprezę jest taksówka. Jazda własnym samochodem osobowym na przyjęcie niestety w każdej chwili oznacza konieczność wyznaczenia kierowcy. Impreza na której nasza druga połówka nie może zamoczyć ust w alkoholu jest zwykle nieudana, dlatego warto zainwestować własne środki finansowe w taksówkę.

Na tą szczególną okazję, ten jeden raz zdecydowanie możecie zdecydować się na zamówienie taksówki. Aktualnie koszt przejazdu taksówką, dosłownie w taryfie nocnej nie jest zbyt kosztowne. Taxi Havana oferuje bardzo niską taryfę dla konsumentów, a szczególnie dla stałych klientów. Warto zapisać sobie numer telefonu do tej korporacji, gdyż używanie z usług jednej firmy w rzeczywistości się opłaca. Dla stałych klientów w każdej chwili przewidziane są dodatkowe rabaty za przejazdy, z których na pewno nie raz będziecie skorzystać. 
Podczas zagranicznych wakacji w tropikalnych miejscowościach warto też poruszać się taksówkami. W obcym, sporym mieście dość trudno jest nam się znaleźć, zwłaszcza podczas pierwszych dni naszej wycieczki. Warto jednakże dokładnie sprawdzać firmy taksówkarskie, gdyż niestety to właśnie taksówkarze najczęściej oszukują turystów. Havana Taxi jest zdecydowanie najbardziej polecaną korporacją na Kubie przez Europejczyków. Jeżeli już poszukujecie rewelacyjnego i dość taniego transportu na Kubie, to warto zapisać sobie lokalny numer telefonu tej firmy. Za przysłowiowe grosze taksówkarz za każdym razem dowiezie was we wskazane miejsce znajdujące się na Kubie. 

Źródło: Taxi Havana.